İsimleri Liglerde Yaşatılacak

Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tamer Erbul, ilimiz futboluna büyük katkıları olan merhum isimler için harekete geçti.

İsimleri Liglerde Yaşatılacak

Yalova futbol ailesinin son günlerde birçok değerini kaybettiğine vurgu yapan Erbul, Necip Şenler, Hakkı Akar, Sami Bahçekapılı, Nebi Soyütürk ve Tuncay Akan’ın isminin 2. Amatör Küme, U17, U15 ve U13 Liglerine verilmesi adına Türkiye Futbol Federasyonu’na gerekli müracaatları yaptıklarını ifade etti.

“Biz büyük bir aileyiz”

Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tamer Erbul, “Son günlerde Yalova futbol ailesi olarak değerlerimizi kaybettik. Necip Şenler namı değer Lokum amcamız, eski Acarspor Başkanı güzel insan Hakkı Akar, Yalova amatör sporuna büyük hizmetler adına herkese gönül veren Sami Bahçekapılı, Yalova’da hakemliği kuran duayen insan Nebi Soyutürk, Yalova futbolunun çok sevilen ismi Tuncay Akan adına U15, U17,2. Amatör ve U13 liglerine isimlerinin verilmesi adına Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler Müdürlüğüne müracaatımızı yaptık. Hepimiz dostuz karşılıksız çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumak adına hizmet ediyoruz. Sevelim sevilelim. Saygı gösterelim saygı görelim. Ben yok biz var. Biz büyük bir aileyiz” diyerek sözlerini tamamladı.

ERDİNÇ BULUN

YORUM EKLE