Kalyon, Semt77 Yalovaspor Yönetimini Ağırladı

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde düzenlenen Erkekler Federasyon Kupası’nda ikinci olma başarısı Semt77 Yalovaspor’un yönetimi başarısını Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon ve Spor Hizmetleri Müdürü Murat Altuntaş’la paylaştı.

Kalyon, Semt77 Yalovaspor Yönetimini Ağırladı

Federasyon Kupası’nda Turnuvada ikincilik sevinci yaşayan Semt77 Yalovaspor’da kulüp başkanı Orbay Tuna, Genel Menajer Murat Dönmez, yönetim kurulu üyeleri Necati Erbul ile Cem Saraç, Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon’u makamında ziyaret etti. Spor Hizmetleri Müdürü Murat Altuntaş’ta ziyarette hazır bulunan isimler arasında yer aldı.

Semt77 Yalovaspor’u kupadaki başarısından ötürü kutlayan ve ligde başarılar dileyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon, “Kocaeli’nde düzenlenen Federasyon Kupası’nda ilimize final sevinci yaşatan ve ikincilikle organizasyonu tamamlayan takımımızı tebrik ederim. İnşallah yeni sezonda Türkiye Erkekler Basketbol Ligi’nde de aynı başarıyı yakalar ve Süper Lig’e yükseliriz. Başta oyuncularımız olmak üzere, kulüp başkanımızı, yönetimimizi ve teknik ekibimiz canı gönülden kutlarım” diye konuştu.

Semt77 Yalovaspor Basketbol Başkanı Orbay Tuna ise misafirperverliğinden ve basketbola vermiş olduğu katkıdan ötürü Kalyon’a teşekkür etti.

YORUM EKLE

banner137

banner138