Karaalioğlu’ndan Yalova Spor Masterler Derneği’ne Jest

İlimizi Türkiye’nin birçok noktasında özel futbol organizasyonlarda başarıyla temsil eden Yalova futbolunun önemli isimleri Yalova Spor Masterler Derneği çatısı altında faaliyetlerine devam edecek.

Karaalioğlu’ndan Yalova Spor Masterler Derneği’ne Jest

Başkanlığını Fikret Karaoğlu’nun yaptığı dernek yönetiminde Mustafa Şener, Tuğrul Şener, Nurettin Uzun, Suat Sarıca, Cemal Deveci, Vasıf Erdinç bulunuyor. Yeşil Kırmızılı renklere sahip olan Yalova Spor Masterler Derneği sportif faaliyetlerin yanı sıra eğitim ve sağlık konularında da Yalovalılara destek verecek.

“Karaalioğlu yönetim ve futbolculara yemek verdi”

Yeşil Körfez Su Birliği Başkanı Nusret Karaalioğlu faaliyetlerine başlayan Yalova Spor Masterler Derneği yönetici ve futbolcu kadrosuna Gölova Et Mangal’da yemek verdi. Yalovaspor’unda eski başkanı olan Karaalioğlu, Antalya’da Mayıs ayında gerçekleştirilecek turnuvada Yalova Spor Masterler Derneği ekibine başarılar diledi.

Yalova Spor Masterler Derneği Başkanı Fikret Karaalioğlu,” Dernek olarak sadece sportif alanlarda değil hem eğitim hem de sağlık konularında da elimizden geldiğince Yalovalılara hizmet vereceğiz. Yalova’mızı Yalova’nın en ünlü isimleriyle birlikte gittiğimiz turnuvalarda temsil edeceğiz. Ayrıca eğitim konusunda da öğrencilerimize burs desteği vermeyi amaçlıyoruz. Ayrıca ihtiyaç sahiplerine ulaşarak sağlık konusunda hem maddi hem manevi hizmetlerimiz olacak. Bizlere destek olan ve bu yemeğin organizasyonunu sağlayan Yeşil Körfez Su Birliği Başkanımız Nusret Karaalioğlu’na teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE