Karoğlu, 2012-2013 Sezonunu Değerlendirdi

Yalova Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cengiz Karoğlu, 2012-2013 sezonu masa tenisi takımını değerlendirdi. Karoğlu; "Yalova Belediye Gençlik ve Spor Kulübü masa tenisi takımı olarak hedeflerimize ulaştık” dedi.

Karoğlu, 2012-2013 Sezonunu Değerlendirdi
Kulüp Başkanı Cengiz Karoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Süper ligde yer alan Yalova Belediyespor masa tenisi takımı, Süper Lig maçlarını bu sezon 8. olarak tamamladı. Ayrıca gençler kategorisinde mücadele eden sporcularımız takım halinde ve ferdi olarak her iki alanda Türkiye Şampiyonu oldular. Bu da bize gösteriyor ki, planlı ve doğru antrenman programları uygulanarak, özellikle alt yapımıza önem vererek, kendi gençlerimize güvenerek başarıya ulaşıyoruz.

Bundan sonraki yıllarda masa tenisinde daha da başarılı olmayı hedefliyoruz. Masa tenisi takımımızın başarısında emeği geçen Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal’a çok teşekkür ederiz. Fiziki mekan, loj
istik imkanlar sayesinde başarıya ulaştık. Antrenörlerimiz Bayram Ali Yıldız, Kadri Kocacenk, Itır Çelik ve bir süre önce bizlerden ayrılan İrina Hoza hocamıza teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine nokta koydu.

YORUM EKLE

banner137

banner138