“Ligde Kalma Şansımızı Son Haftaya Taşıdık”

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi A Grubunda yer alan Çiftlikköy Belediyespor ligde kalma şansını son haftaya taşıdı.

“Ligde Kalma Şansımızı Son Haftaya Taşıdık”

Kırmızı Siyahlıların başarılı ve tecrübeli başantrenörü Mihrican Deviren, 3-1 kazandıkları Özel Gelişim Koleji maçı sonrasında önemli açıklamalarda bulunurken, “Çok enteresan ve önemli hafta bizi bekliyor” dedi.

“Elimizden geleni yapacağız”

Umudumuz sürüyor diyen Çiftlikköy Belediyespor Başantrenörü Mihrican Deviren, ”Gelişim Koleji karşısında aldığımız galibiyetle kümede kalma şansımızı son maça taşıdık. Son haftada artık her şey belli olacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ile oynayacağız. Kaybedersek zaten her şey biter. Yensek bile bize yetmeyebilir. Çünkü Özel Gelişim Koleji de Mehmet Erdem Marmara Akademi ile oynayacak. O maçta Özel Gelişim Koleji kazanırsa zaten bizim hiç şansımız kalmıyor. Ancak Marmara Akademi galip geldiği takdirde bizim de kazanmamız durumunda lige tutunacağız. Çok enteresan ve önemli hafta bizi bekliyor. Umudumuz sürüyor ancak bütün ipler bizim elimizde değil. Her şey bizim elimizde olsa şansımız çok daha yüksek olurdu. Ayrıca Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, belediye başkan yardımcılarımız, kulüp başkanımız ve yönetimimize sonsuz teşekkür ederim. Çünkü her daim yanımızda oldular ve bizimle yaptıkları görüşmede ‘düşsek bile canınız sağ olsun’ ifadesinde bulundular. Biz yine de elimizden geleni yapacağız. İnşallah gülen taraf biz oluruz” şeklinde konuştu.

ERDİNÇ BULUN

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2021, 14:47
YORUM EKLE