Mete, Bakan Kılıç ile görüştü

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürleriyle Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı'nda bir araya geldi. Ankara’da yapılan değerlendirme toplantısında Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Mete Bakan Kılıç ile ikili temas halinde yürüttüğü görüşmede Yalova’ya gelecek yatırım programlarını görüştü.

Mete, Bakan Kılıç ile görüştü
Ayrıca Cengiz Mete ve Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Gençlik için yaz projeleri, gençlik haftası ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkililikleri ile fikir alışverişinde bulundu.

15 Nisan pazartesi günü Ankara’ya giden Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Mete, Yalova’ya 17 Nisan Çarşamba günü dönmesi bekleniyor.

Ankara’da yapılan toplantıda Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın ve 81 ilin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlerinin yanı sıra Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, YURTKUR Genel Müdürü Hasan Albayrak, Müsteşar Yardımcısı Yavuz Çelik, Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’da yer aldı. 

YORUM EKLE

banner137

banner138