Nedim Güven Başkanlığa Yeniden Seçildi

Yalova Fenerbahçeliler Derneği 14. Olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongrede Nedim Güven başkanlığındaki tek liste aday oldu.

Nedim Güven Başkanlığa Yeniden Seçildi

Daha önce yeterli çoğunluk sağlanamaması nedeniyle gerçekleşemeyen genel kurul, 27 Mart Cumartesi günü çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirildi.  Dernek lokalinde toplanan 100’den fazla dernek üyesi, gelecek 2 yıl için yeni yönetimlerini seçti.  Divan Başkanlığını Dernek üyesi Ömer Üstün’ün yaptığı Genel kurulda 107 üye oy kullandı. 2007 yılından bu yana Dernek Başkanlığını yürüten Nedim Güven ve arkadaşlarının tek liste ile aday olduğu ve başka adayın çıkmadığı Genel kurulda, katılan 107 üyenin tamamının oyunu alan liste seçimleri kazanmış oldu.  Doğan Çakar, Ertuğrul Evci, Fatih Şenol, Kazım Tomruk, Necla Şölen, Nedim Güven ve Selçuk Karayavuz’dan oluşan Yönetim kurulu yapacakları ilk toplantıda Dernek Başkanını seçecekler.

Yedek Yönetim Kurulu üyeleri, Ali Tamer Karabıyık, Doğan Evci, İlbars Sevi, Ömer Çakır Sinem Aykul, Denetleme Kurulu Asil üyeleri Feridun Laleoğlu, Ömer Üstün, Sefa Kutluay, Denetleme kurulu yedek üyeleri, Cemil Fitöz, Ekrem Can, Uğur Sarısoy, Asil Haysiyet Divanı, Ahmet Özsümer, Şevki Gürkal, A. Cenk Özyürek, Yedek Haysiyet Divanı ise Kamil Abbasoğlu, Murat Demirhan ve Murat Göktürk’ten oluştu.

YORUM EKLE