Olgunlarda 2. Hafta heyecanı

Geleneksel hale getirilen ve bu yıl 3.’sü düzenlenen Olgunlar Liginde 2. hafta heyecanı bugün ve yarın oynanacak maçlarla devam edecek. Yalova ASKF tarafından organize edilen ve bu yıl merhum Turan Koçal anısına düzenlenen turnuvada ilk santra geçen hafta yapılmıştı.

Olgunlarda 2. Hafta heyecanı
2012-2013 sezonunda Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen ve merhum Turan Koçal anısına gerçekleştirilen 3. Olgunlar Ligi Futbol Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu A Grubunda oynanan müsabakalarla start alan Olgunlar Liginde bugün ve yarın yapılacak olan karşılaşmalarla 2. hafta tamamlanmış olacak. Bugün A Grubunda yapılacak olan müsabakalar kapsamında ise Teşvikiyespor ve Paşakentspor takımları saat 17:00’da karşı karşıya gelecek.

Günün ikinci maçı ise saat 18:30’da Kocaderespor ile Tavşanlıspor takımları arasında oynanacak. A Grubunun lideri Akköyspor ligin 2. haftasını maç yapmadan tamamlayacak. B Grubunda ise ilk hafta müsabakaları yarın yapılacak. Grubun ilk maçında Kamusenspor ve Bayrakspor Ahmet Saraç saat 17:00’da kozlarını paylaşacak. Günün ikinci mücadelesinde ise saat 18:30’da Mega Emlakspor ve Kopuz 61 Spor ekipleri karşı karşıya gelecek.
YORUM EKLE

banner137

banner138