“Pazar gününe kadar tüm Yalova’da Yalovaspor rüzgarı esmesi gerekiyor”

Yalovaspor Yönetim Kurulu üyeleri Hasan Büyük ve Zihni Baş, Pazar günü Altınova Belediyespor ile Yalovaspor arasında oynanacak play-out maçı öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. Yalovaspor As Başkanı Hasan Büyük, Yalova’nın Yalova Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde olduğu gibi hafta sonuna kadar Yalovaspor rüzgarı esmesinin gerektiğini söyledi.

“Pazar gününe kadar tüm Yalova’da Yalovaspor rüzgarı esmesi gerekiyor”
Başarıyı Yalova halkıyla paylaşmak istediklerine vurgu yapan Yalovaspor Futbol Şube Sorumlusu Zihni Baş, “Süper Amatör Kümede şampiyon olduk inşallah hafta sonunda da Altınova Belediyespor maçını kazanarak Bölgesel Amatör Lige çıkarız ve bu başarımızı tüm Yalovalılarla paylaşırız” dedi.

Pazar günü Altınova Belediyespor ile Yalovaspor arasında oynanacak karşılaşmanın dostluk içerisinde geçmesini dilediğini belirten Yalovaspor As Başkanı Hasan Büyük,” Hafta sonunda hem Yalovaspor hem de Yalova halkı önemli bir maça çıkacak. İki takımda bu şehrin takımıdır. Dostluğun bozulmadan iyi olanın kazanmasını arzu ediyoruz. Ancak Yalovalılardan destek bazında büyük bir etkileşim bekliyoruz. Yalovaspor bu ilin bir markası ve milli takımıdır. Bu yüzden Yalova Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde yaratılan ortamın hafta sonunda oynanacak müsabakasına kadar yaratılmalıdır. Ve her yer Yeşil Kırmızılı olmalıdır” diyerek sözlerini tamamladı.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138