Şampiyon Uzmanlar FTR oldu

Yalova Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Sağlık-Sen Yalova Şubesi’nin ortaklaşa düzenlediği '' Sağlık Çalışanları Her Yerde! '' sloganıyla yapılan spor organizasyonları kapsamında Halı Saha Turnuvasında final maçını 5-1 kazanan Uzmanlar FTR takımı şampiyon oldu.

Şampiyon Uzmanlar FTR oldu
Kaptan Halı Saha’da oynanan final müsabakası nefesleri keserken rakibi Sağlığıngücü’nü mağlup eden Uzmanlar FTR takımı zorlu maratonda mutlu sona ulaştı.

Üçüncülük karşılaşmasında ise Çınarcık Devlet Hastanesi Futbol takımı Çınarcık Spor ile Yalova Devlet Hastanesi takımlarından Bemiks Spor karşı karşıya gelmişlerdir. Maçı Çınarcık Spor penaltılarda 5 -3 yenerek turnuvada üçüncü olmuştur.

Final maçında Uzmanlar FTR ile Sağlık Müdürlüğü takımı Sağlığın Gücü karşı karşıya gelirken zorlu müsabakayı bulduğu gollerle Uzmanlar FTR 5-1 kazanarak şampiyonluk kupasını kalırdılar.

Final maçı sonrasında yapılan kupa töreninde şampiyon Uzmanlar FTR takımına kupasını İdari Ve Mali Hizmetler Başkanı Fatih Seyran verirken 2. Olan Sağlığın Gücü, 3.’lükle turnuvaya nokta koyan Çınarcık Spor’a ve 4. Olan Bemiks Spor yine Seyran plaket verdi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138