Semt77 Yalovaspor Kombine Fiyatlarını Açıkladı

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi verecek olan Semt77 Yalovaspor 2022-2023 sezonu için kombine satışları başladı.

Semt77 Yalovaspor Kombine Fiyatlarını Açıkladı

Bu sezon en pahalı kombine 5 Bin TL, en ucuz kombine ise 300 TL olacak.

Yeşil Kırmızılı ekipten yapılan açıklamaya göre kombine alacak isimler sezon boyunca birçok sürprizin beklediği duyuruldu. 2022-2023 sezonu kapsamında Gold Tribün kombine fiyatları A kategori 5 Bin TL, B kategori 3 Bin TL ve C kategori de 2 Bin 500 TL olacak.

Pota arkası saha içi tribün 1. Sıra için kombine almak isteyen taraftarlar Bin 500 TL ödeyecek. 1. Kategori içerisinde yer alan B, C, D, K, J ve pota arkasından kombine almak isteyenler için belirlenen fiyat ise Bin TL oldu.

A, I ve L bloklarını kapsayan 2. Kategori için 750 TL, G bloğunu kapsayan 3. Kategori için 500 TL ve F ile H Bloklarını kapsayan 4. Kategori için basketbol tutkunları 300 TL ödeyip kombine sahibi olabilecekler.  

“Yeniden başlıyor” başlığı ile kombinelerle ilgili kulüpten yapılan açıklamada,” 2022-2023 sezonu kombine bilet satışları başladı. Yarım kalan her hikâye, mutlu bir sonu hak eder. Takımınla birlikte yeni hikayeler yazmaya hazır mısın? Kombine sahibi ol, takımını destekle, Küçük Şehrin Büyük Hikayesi'nde senin de yerin olsun! Bu sezon, Semt77 Yalovaspor kombine sahiplerini, şehirde birçok sürpriz bekliyor. Sen de kombine sahibi ol, sezon boyu sürecek avantajlardan yararlan” ibarelerine yer verildi.

ERDİNÇ BULUN

YORUM EKLE