Silpagar’dan Futbol Topu Sözü

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un başlattığı okula döndüğünüz gün ilk teneffüs 40 dakika etkinliğine Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’dan destek verdi.

Silpagar’dan Futbol Topu Sözü

Bakan Selçuk’un resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya ülkemizde faaliyet birçok firma ve kuruluşun destek verdi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs(COVİD-19) nedeniyle okulların tatil edilmesinin ardından Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk,” Çocuklar evde sıkıldığınızı, okulu özlediğinizi biliyorum. Buradan söz olsun, okula döndüğümüz ilk günün ilk teneffüsünü, o güne özel olarak 40 dakika yapacağız” yazdı.

Bunun üzerine Çiftlikköy Belediye Başkanı Süperbetin Yeni Giriş Adresi Ali Murat Silpagar ise Bakan Selçuk’u etiketleyerek o özel gün için verdiğiniz 40 dakikalık teneffüs sözü ile evlatlarımızı mutlu ettiniz. Çiftlikköy’deki okullarımızın her sınıfına bir adet futbol topu da belediyemizce verilecektir” yazdı.

İlk, orta ve liselerin yeniden eğitim vermeye başlayacağını ise Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2020, 00:32
YORUM EKLE

banner137

banner138