Sinan Dinç’ten Çifte Şampiyonluk

Yalova Tenis ve Dağcılık Kulübü’nün başarılı raketi Sinan Dinç hafta sonunda yapılan turnuvalarda çifte şampiyonluk yaşadı. Yalovalı sporcu Bursa’da yapılan 14 ve 16 Yaş Hafta Sonu Tenis turnuvalarında birinci olarak formda olduğunu gösterdi.

Sinan Dinç’ten Çifte Şampiyonluk

Mustafa Terzi’nin sporcusu olan Dinç, ilk olarak 7 Nisan 2018 tarihinde Bursa Podyum Tenis Kulübü’nde düzenlenen Otizm Cup 16 Yaş 2x4 Hafta Sonu turnuvasında korta çıkarken 61 rakibini geride bırakarak altın madalyaya uzandı.

Bu başarısının ardından Yalovalı sporcu Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü’nün düzenlediği 14 Yaş Haftasonu Turnuvasına korta çıktı. Burada da oldukça başarılı maçlar çıkartan Sinan Dinç 1. Grupta zirvede yer alarak kupanın sahibi oldu.

Yalova Tenis ve Dağcılık Kulübü tenis antrenörü Mustafa Terzi,” Sporcum Sinan Bursa’da katıldığı 2 turnuvada da güzel maçlar çıkartarak birinci oldu. Kendinden büyük rakiplerine karşı gösterdiği performans ise herkes tarafından takdir edildi. Bundan sonraki turnuvalarda da Yalova’yı en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE