Spor camiasından Koçal’a ziyaret

Yalova Belediye Başkanı Yakup Bilgin Koçal hafta arasında spor camiasından konukları ağırladı. Ziyaretin ilkini Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yalova İl Başkanı Harun Keser, Futbol İl Temsilcisi Hamdi Yılmaz, Tertip Komitesi üyeleri gerçekleştirdi.

Spor camiasından Koçal’a ziyaret
Ziyaretçiler ile görüş alışverişinde bulunan Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal, belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Yalova’da futbolun önde gelen isimleri, Yalova kamuoyunda yaşanılan gelişmelerden memnun olduklarını belirterek kazanan tarafın Yalova olacağını ifade ettiler.

“Erkoç ve sporcularla ziyaret etti”

Yalova Belediye Başkanı Yakup Bilgin Koçal ziyaret edenler arasında Yalova Ortopedikler Spor Kulübü Başkanı ve Tüm Engelliler Derneği Başkanı Alparslan Erkoç ile yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra YOSK’un formasını başarıyla giyen sporcular Ahmet Mencik ile Ahmet İkizoğlu’da ziyarette yer aldı.

Yalova Ortopedikler Spor Kulübü Başkanı ve Tüm Engelliler Derneği Başkanı Alparslan Erkoç, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden takımı için maddi ve manevi destek isterken Koçal bu isteğe olumlu yanıt verdi. 

YORUM EKLE

banner137

banner138