S.Sırrı Acar Spor Eğitim ve Kamp Merkezi’nin Protokolü İmzalandı

Termal Belediyesi S.Sırrı Acar Spor Eğitim ve Kamp Merkezi’nin protokolü Yalova Valiliği’nde düzenlenen bir törenle imzalandı.

S.Sırrı Acar Spor Eğitim ve Kamp Merkezi’nin Protokolü İmzalandı

Termal Belediyesi’nin spora ve sporcuların yetiştirilmesine yönelik destekleri sürüyor. Bu çerçevede Termal Belediyesi’ne ait bina S.Sırrı Acar Spor Eğitim ve Kamp Merkezi’ne dönüştürüldü. Bu çerçevede Yalova Valiliğinde de bir protokol töreni düzenlendi. Binanın bundan sonra sporcuların eğitiminde ve takımların kamplarında hizmet vereceği belirtilen protokole Yalova Valisi Muammer Erol ve Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar imza koydular.
Spora ve sporculara olan desteklerinin her zaman olduğu gibi bundan sonra da kesintisiz devam edeceğini ifade eden Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, “S.Sırrı Acar Sporcu Eğitim ve Kamp Merkezi’miz ilimize, ilçemize ve spor camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Burasının spora kazandırılmasında bizlere verdikleri desteklerden dolayı Yalova Valimiz Sayın Muammer Erol, Yalova Milletvekillerimiz Sayın Ahmet Büyükgümüş ve Sayın Meliha Akyol ile AK Parti Yalova il Başkanı Muğlim Bağatar’a da teşekkür ederim” dedi.

ERDİNÇ BULUN

YORUM EKLE