Sugören Lige Hazır

1.Amatör Küme A Grubu takımlarından Sugören Gençlerbirliği 2019-2020 sezonuna hazır. Şampiyonluğun güçlü adaylarından Kırmızı Beyazlı ekip, Süper Amatör Küme ekiplerinden Taşköprüspor ve 1. Amatör Küme B Grubu takımlarından Acarspor ile oynadığı hazırlık maçlarında aldığı galibiyetlerle dikkat çekti.

Sugören Lige Hazır

Erkan Kılavuz yönetiminde 2019-2020 sezonuna hazırlanan Sugören Gençlerbirliği yaptığı transferlerle de adından söz ettirmişti. İlk hazırlık maçını Kuveyt 1. Lig ekibi Khaitan S.C ile oynayan Kırmızı Beyazlılar ardından Bursa 1. Amatör küme takımları Orhangazi Hürspor ve Çakırlıspor ile oynadı.

Son iki maçında ise önce Süper Amatör Küme ekiplerinden Taşköprüspor’u 3-2’lik skorla deviren Sugören Gençlerbirliği evinde ağırladığı Acarspor’u ise farklı yenmeyi başardı.

Sugören Gençlerbirliği antrenörü Erkan Kılavuz,” Verimli bir hazırlık dönemi geçirdik. Transferlerimiz takımımıza çabuk uyum sağladı. Yeni sezona hazırız. Son iki hazırlık maçımızla da son durumumuzu gördük. Taşköprüspor ve Acarspor’a yeni sezonda başarılar diliyorum. Centilmence mücadele verdiler. Yeni sezon önümüzdeki hafta sonunda başlayacak. Tüm takımlara sakatlıksız, centilmence güzel maçlar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138