Svraka’dan Hayat Öpücüğü

Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nin 13. hafta mücadelesinde Yalova Ortopedikler Spor Kulübü deplasmanda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelliler'i deplasmanda 66-65 yendi. YOSK’un Boşnak oyuncusu Vlado Svraka’nın attığı son saniye üçlüğü ile temsilcimiz evine kritik bir galibiyetle döndü.

 Svraka’dan Hayat Öpücüğü

Şanlıurfa BŞB: 65 YOSK: 66


Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nin 13. hafta mücadelesinde Yalova Ortopedikler Spor Kulübü deplasmanda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelliler'i deplasmanda 66-65 yendi. YOSK’un Boşnak oyuncusu Vlado Svraka’nın attığı son saniye üçlüğü ile temsilcimiz evine kritik bir galibiyetle döndü.


GAP Arena Spor Salonu'nda oynanan maçın ilk periyodunu 16-11 önde tamamlayan ev sahibi ekip, soyunma odasına da 34-24 önde giren taraf oldu. Maçın ikinci yarısında da üstünlüğünü sürdüren Şanlıurfa ekibi, üçüncü periyodu, 49-41'lik skorla önde tamamladı. Maçın son periyodunda daha üstün oyun sergileyen konuk ekip, maçı 66-65 kazandı. Yalova Ortopedikler Spor Kulübü bu sezon rakibini iki maçta da yenmiş oldu.

YORUM EKLE