Taekwondocularımız Konya’da Tatamiye Çıkıyor

Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun düzenlediği Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda 5 kulübümüzden 12 sporcu mücadele edecek. 7-11 Ekim 2016 tarihleri arasında Konya’da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri turnuvasına Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu ve Kongre Merkezi ev sahipliği yapacak.

 Taekwondocularımız Konya’da Tatamiye Çıkıyor

Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun düzenlediği Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nda 5 kulübümüzden 12 sporcu mücadele edecek.  7-11 Ekim 2016 tarihleri arasında Konya’da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri turnuvasına Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu ve Kongre Merkezi ev sahipliği yapacak.


Şampiyonada ilimizi Yalova Belediyespor’dan 3, Yalova Taekwondo Spor Kulübü’nden 1, Güreş ve Taekwondo İhtisas Kulübü’nden 3, Yalova Gençlikspor’dan 1, Altınova Belediyespor’dan 3 ve bir sporcumuzda ferdi olarak mücadele edecek.


Konya’da tatamiye çıkacak sporcularımız arasında  Fatih Öztürk, Ferit Saruhan Tuncer, Muammer Aray Genç, Eyüp Kulaber, Murat Kurkmazlı, Murat Yakan, Yağmur Yürekseven, Damla Karahasan, Şevval Kurt, Ayşenur Güven, Hüseyin Beşer ve Yaren Peşin Çiftçi yer alıyor.


Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan, Konya’daki Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil edecek tekvandoculara başarılar diledi.

YORUM EKLE

banner137

banner138