Taraftardan Yalovaspor’a Tam Destek!

Misli.com 3. Lig 3. Grupta mücadele eden ve sezona istediği gibi başlayamayan Yalovaspor’a taraftarından tam destek geldi.

Taraftardan Yalovaspor’a Tam Destek!

Taxi Gençlik tribün liderleri Sabri Yılmaz ile Eren Sarıbaş Yalovalılara seslenerek 9 yıl aranın ardından profesyonel lige geri dönen Yeşil Kırmızılı ekibe 7’den 77’ye herkesin sahip çıkması gerektiğinin vurguladılar.

 “İyi günde de kötü günde de takımımızın yanındayız”

Takımlarının her zaman yanlarında olduklarını bir kez daha vurgulayan Yılmaz ve Sarıbaş, “9 yıllık aradan sonra yeniden profesyonel liglerdeyiz. Ancak Yalovaspor'un yeri daha yukarılarıdır. Kulüp başkanımız ve yönetimimiz, bu takım için elinden geleni fazlasıyla yapıyor. Bizler de taraftarlar olarak iyi günde kötü günde her zaman takımımızın yanındayız. Yalova'da yaşayan herkes Yalovaspor'a sahip çıkmalıdır. İnşallah ilerleyen haftalarda üst sıralara doğru tırmanarak hak ettiğimiz yerlere geleceğiz. Başkanımıza, yönetimimize, teknik ekibimize ve futbolcularımıza inancımız, güvenimiz sonsuzdur. Allah bizleri başarıya giden yolda mahcup etmesin. Yalovaspor, hepimizin ortak değeri, bu şehrin markasıdır. Bu ortak değerimizi ve şehrimizin markasını hep birlikte yukarılara taşımalıyız” diyerek sözlerine nokta koydular.

YORUM EKLE

banner137

banner138