Taşköprülü Karateciler Kürsüyü Hedefliyor

Türkiye Karate Federasyonu tarafından “Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası ve Milli Takım Seçme” müsabakaları 13-18 Temmuz 2021 tarihlerinde Şanlıurfa'da düzenlenecek. Dev organizasyona Taşköprülü karateciler antrenörleri Mehmet Güney nezaretinde aralıksız çalışarak hazırlanıyor.

Taşköprülü Karateciler Kürsüyü Hedefliyor

Türkiye’nin en iyi sporcuların mücadele edeceği şampiyonada Taşköprü Karate İhtisas Kulübü toplam 7 sporcu ile madalya için tatamiye çıkacak.

Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası ve Milli Takım Seçme müsabakaları kapsamında Taşköprü Karate İhtisas Kulübü’nden 21 yaş altı, gençler ve ümitler kategorisinde üçü erkek dördü kadın sporcu ter dökecek.

Hedeflerinin kürsü olduğunu belirten Karate Antrenörü Mehmet Güney, “ Şanlıurfa’da yapılacak Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası ve Milli Takım Seçme müsabakaları için sıkı bir antrenman programı içindeyiz. Yalova’mızı 7 sporcumuz ile temsil edeceğiz. Hedefimiz olabildiğince kürsüye çıkıp madalya kazanmak. Bunu başaracak gücümüz var. Yalova’ya güzel sonuçlarla döneceğiz inşallah” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138