Tekin, fikstürü değerlendirdi

24 Ağustos Cuma günü Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen Süper Amatör Ligi,1.Amatör Ligi,U-17 Ligi ve U-14 Ligi fikstür çekimi sonrasında Yalovaspor Genel Koordinatörü Kartal Tekin değerlendirmede bulundu.

Tekin, fikstürü değerlendirdi

Tekin, Bu sezon Süper Amatör Küme'de mücadele edecek olan Yalovaspor'un ilk hafta karşılaşacağı rakibi bu sezon Süper Amatör Küme'ye yükselmeyi başaran Doğanspor olurken, ikinci hafta karşılaşacağımız rakip ise yine bu sezon süper amatör kümeye yükselen Sultaniyespor olduğunu söyledi.


Fikstür çekimiyle ilgili olarak görüşlerini bildiren Genel Koordinatör Kartal Tekin,” yeni sezonun ilk müsabakalarını süper amatör kümenin yeni takımlarıyla oynayacak olmamız ve bizim de bu ligde ilk defa yer alacak olmamız enteresan bir tesadüf oldu. Kura çekiminde 10 numaralı topu çektim.Umarım 10 numara bir sezon geçireceğiz ve şampiyonlukla taçlandıracağız.Rakiplerimizin hepsine saygı duyuyoruz.Yalovaspor amatör liglerden profesyonel liglere yükselmişti.Bu ligler olmasa profesyonel liglerin anlamı kalmaz.Biz bu ligde misafir olmak ve en kısa yoldan profesyonel liglere dönmek için mücadele veriyoruz gerisi bizim için teferruattır" dedi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138