banner149

Tekin,”Genel Kurul üyesi olmak bir onurdur!”

Yalovaspor Kulübü Genel Koordinatörü Kartal Tekin yaptığı açıklama ile Yalovaspor’un Genel Kurul üyesi olmanın onur olduğunu söyledi.

 Tekin,”Genel Kurul üyesi olmak bir onurdur!”

Tekin, Yalovaspor Kulübünün hedef projelerinin başında gelen "Yalovaspor’un Genel Kurul üye sayısını arttırma" çalışmalarına start verildiğini de dile getirdi.

Yalovaspor Kulübü Genel Koordinatörü Kartal Tekin,”Yalovaspor Kulübümüzün hedef projelerinin başında gelen "kulübümüz Genel Kurul üye sayısını arttırma" çalışmalarına start vermiş bulunuyoruz. Yalovaspor Yalova halkının takımıdır. Yeşil kırmızı renklerimize gönül veren, Türkiye'nin en güzel şehrinin temsilcisi spor kulübüne Genel Kurul üyesi olmak ve bu gururu yaşamak isteyen, Yalovaspor'a resmi üye olarak destek vermek isteyen tüm taraftarlarımıza ve sporsever halkımıza Yönetim Kurulumuz Yalovaspor'un kapılarını ardına kadar açmış bulunuyor. İlk etapta en az 1000 Yalovalının genel kurul üyeliği başvurusu yapmasını bekliyoruz.Bu rakamın artması bizleri şaşırtmaz ve oldukça mutlu eder.Yalovaspor'un ihtiyacı olan sinerjiyi genel kurullarımıza da taşımak istiyoruz.Yalovaspor taraftar profili bize göre ülkemizin en kültürlü taraftar profillerinin başında geliyor.Genel Kurulumuza da bu insani kalitenin yansıyacağından en ufak bir şüphe duymuyoruz. Bugün Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe, Trabzonspor, Bursaspor ve diğer önemli kulüpler Genel Kurul üyeliklerine nasıl ağırlık ve önem veriyorsa ve üye sayılarını arttırmak için projeler üretiyorsa Yalovaspor kulübünde aynı çağdaş çizgide hareket etmektedir. Kulübümüze üye olmanın giriş ücreti 100 TL'dir, yıllık aidatlar ise 60 TL'dir. Detaylı bilgi için 532 650 34 67 numaralı telefondan ya da 0.226 813 26 26 numaralı telefondan Kulüp Müdürümüz Ayhan Kaş'a ulaşabilirsiniz" dedi.

 

Yalovaspor Genel Kurul üyesi olmak için  
1. 1 adet Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
2. 1 adet  ikamet edilen Mahalle Muhtarlığı'ndan alınmış İkametgah Belgesi,
3. 2 adet  vesikalık fotoğraf, ile birlikte belgelerini; Yalovaspor Tesisleri'ne  getirmeleri gerekmektedir.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138