Termal üst üste 2. Kez şampiyon oldu

Yalova’da bu yıl 2.’si düzenlenen Mendil Kapmaca ve Seksek Çocuk Oyunları Yıldızlar Turnuvasında geçtiğimiz yılın şampiyonu Termal Ortaokulu yeniden şampiyon olarak üst üste 2. Kez şampiyonluk sevinci yaşadı.

Termal üst üste 2. Kez şampiyon oldu
Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Konfederasyonu (ÇOSKK) Yalova İl Temsilciliği tarafından organize edilen Yalova Mendil Kapmaca ve Seksek Çocuk Oyunları Yıldızlar Turnuvasının finali Yalova Anadolu Lisesi Spor salonunda yapıldı.

 Kıran kırana geçen turnuva sonrasında, geçen yılın şampiyonu Termal Ortaokulu, ikinci kez mutlu sona ulaşan takım oldu. Turnuva sonucunda Gülkent ortaokulu ikinciliği, Kaytazdere ortaokulu üçüncülüğü, Armutlu Av.Necati Toker Ortaokulu da dördüncülüğü elde etti. Ödül töreni ile sona eren turnuvada dördüncülük kupasını Seksek Federasyonu Yalova İl Başkanı Çağatay Erbay, üçüncülük kupasını Yalova İl Milli Eğitim Şube Müdürü M.Derya Arıcı, ikincilik kupasını Yalova İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Baki Yükseler, Birincilik kupasını ise Termal İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İnan verdi.


YORUM EKLE

banner137

banner138