TMTF Milli Takım Seçmelerini Ertelendi

Koronavirüs(COVİD-19) pandemisi nedeniyle Türkiye Masa Tenisi Federasyonu(TMTF) Ekim ayı içerisinde yapacağı Milli takım seçmelerini erteledi.

TMTF Milli Takım Seçmelerini Ertelendi

TMTF daha önce takımlara yönelik yaptığı paylaşımlarla Minik-Küçük Milli Takım Seçmelerinin 17-18 Ekim 2020 tarihleri arasında Kayseri’de, Yıldız-Genç Milli Takım Seçme yarışmalarının ise 24-25 Ekim 2020 tarihleri arasında Malatya’da yapılacağını duyurmuştu. Yalovalı sporcularında mücadele edeceği organizasyonlar COVİD-19 pandemisi nedeniyle kulüplerden ve sporcu velilerinden gelen talep üzerine ileri bir tarihe ertelendi. 

Konuyla ilgili Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’ndan yapılan açıklamada,”17-18 Ekim 2020 tarihlerinde Kayseri´de yapılması planlanan Minik-Küçük Milli Takım Seçmeleri ile 24-25 Ekim 2020 tarihlerinde Malatya´da Yapılması planlanan Yıldız-Genç Milli Takım Seçme Yarışmaları Koronavirüs hastalığı nedeniyle kulüplerden ve sporcu velilerinden gelen talep üzerine Türkiye Masa Tenisi Federasyonumuz Yönetim Kurulu tarafından yeniden değerlendirilmiş olup, söz konusu müsabakalar ileri bir tarihe ertelenmiştir” ibareleri yer aldı.

YORUM EKLE

banner137

banner138