Toker, Avrupa’nın Yıldızlarında görevlendirildi

Bir dönem Çiftlikköy Belediyespor’u çalıştırdıktan sonra Yalovaspor Altyapı Koordinatörlüğüne getirilen Nejdet Toker, 23-31 Mayıs tarihleri arasında Fethiye’de start alan Avrupa’nın Yıldızları organizasyonunda görev yapıyor.

Toker, Avrupa’nın Yıldızlarında görevlendirildi
Antalyaspor’un eski futbolcusu olan ve menajerlik şirketi bulunan Berkant Karlıdağ’ın Avrupa’nın Yıldızları isimli futbol organizasyonunda Yalovaspor Altyapı Koordinatörü Nejdet Toker’de görevlendirildi.

Fethiye Letonya Tatil Köyünde gerçekleştirilen organizasyonda Teknik Sorumlu olarak görevlendirildiğini belirten Nejdet Toker, “Avrupa’da yaşayan Türk asıllı genç futbolcuların mücadele ettiği organizasyona teknik sorumlu olarak davet edildim. Buraya davet edilen sporcular ilk etapta aileleriyle birlikte tatil yaparken aynı zamanda yenileme antrenmanlarına katılacaklar. Organizasyonun ikinci etabı ise Bolu Petra Spor Kulübü Tesislerinde devam edecek ve burada oyuncu seçme müsabakaları oynanacak. Organizasyonu takip eden menajerler ise beğendikleri oyuncuları amatör ve profesyonel liglerde mücadele eden takımlara kazandırmış olacak. Bende mensubu olduğum Yalovaspor Kulübünün menfaatleri doğrultusunda bu organizasyonda beğenilen futbolcuları Yeşil-Kırmızılı takıma kazandırmak için aracı olacağım” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138