Trabzongücü için heyecan başlıyor

Yalova U-14 Ligin şampiyon olarak tamamlayan Trabzongücü takımı U-14 Türkiye Şampiyonası Birinci Kademe müsabakaları kapsamında Kocaeli grubunda mücadele edecek.

Trabzongücü için heyecan başlıyor
Yalova U-14 Ligi Finaline rakibi Atakentspor’u 4-1 mağlup ederek Yalova Şampiyonu olmuştu.  Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan Bordo Mavili ekip Kocaeli grubunda 2-5 Mayıs tarihleri kapsamında  İstanbul’dan Ayazağaspor ve Silivrispor, Ankara’dan Et Balıkspor ile Hacettepespor ve Sakarya’dan Demirspor ile karşı karşıya gelecek.

 Yalova U-14 Ligi Finaline rakibi Atakentspor karşısında şampiyonluğu getiren goller 50. Dakikalarda Canberk, 35. Dakikada Yiğit ve 54. Dakikada Yusuf’dan gelmişti.

6 takımlı 16 grupta maçlar 2-5 Mayıs, 4 ve 3 takımlı iki grupta 3-5 Mayıs tarihlerinde oynanacak olan U14 Türkiye Şampiyonası 1.kademe müsabakalarında grup birincisi olan 18 takım, 2.kademe müsabakalarına katılmaya hak kazanacak. 4 merkezde oynanacak 2. kademe gruplarında birinci olan 4 takım, final müsabakalarına katılacak. Final müsabakaları ise İkinci Kademede grup birincisi olan 4 takımın katılımıyla eleme usulü oynanacaktır.

 

 

YORUM EKLE

banner137

banner138