Trabzonspor’a Özel Gece

6 Ağustos Cuma akşamı Yalova’nın kalbi Trabzonsporlar gecesinde atacak. Yalova Trabzonsporlular Derneği ile Gurbetçi Gençler Yalova tarafından düzenlenecek olan “Trabzonspor için bir meşale de sen yak” organizasyonunda atkı ve fular satışlarından elde edilecek gelirler ise orman yangınlarında zarar gören vatandaşlar için harcanacak.

Trabzonspor’a Özel Gece

Yalova Trabzonsporlular Derneği ile Gurbetçi Gençler Yalova tarafından düzenlenecek “Trabzonspor için bir meşale de sen yak” etkinliği 6 Ağustos Cuma akşamı yapılacak. 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda saat 19.00’da başlayacak Trabzonspor gecesinde Onay Şahin, Hayri Yaşar Karagülle, Hami Bakan ile Furkan-İlyas Derya’nın konuk olacak.

“Tüm gelirler yangın bölgesine gönderilecek”

Yalova Trabzonsporlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Türer, “Trabzonspor’umuzun kuruluşunun 54. yılı nedeniyle düzenlenecek ‘Trabzonspor için bir meşale de sen yak’ etkinliğimiz, 6 Ağustos Cuma günü Yalova 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilecek. Saat 19.00’da başlayacak ve gece 00.00’ye kadar devam edecek etkinliğimizde satılacak atkıların gelirleri, yangın bölgesine bağışlanacak. Konserimize bütün halkımız davetlidir” dedi.

YORUM EKLE