Tuna, Sponsorlara Teşekkür Etti

Yalovaspor Kulübü Başkanı Onay Tuna, Yeşil-Kırmızılı kulübe sponsor olan DowAksa ve İMES OSB’nin yanı sıra sezon boyunca kendilerini destekleyen diğer sponsorlara da teşekkür ettiklerini bildirdi.

Tuna, Sponsorlara Teşekkür Etti

Misli.com 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden ve ligde kalma umutlarını son 6 maçta da sürdürecek olan Yeşil Kırmızılı ekibimizin yönetim kurulu adına başkan Tuna gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Yalovaspor’a verdikleri desteklerle dikkat çeken DowAksa ile İMES OSB’ye teşekkür ettiklerini belirten Yeşil-Kırmızılı ekibin başkanı Tuna, “2020-2021 sezonunda Yalovaspor’umuza katkı ve desteklerinden dolayı DowAksa ve İMES OSB ile diğer sponsorlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Geçen sezon yaşadığımız Bölgesel Amatör Lig şampiyonluğunun ardından 9 yıl aradan sonra yükseldiğimiz 3. Lig’de istediğimiz puanları bir türlü toplayamadık. Ancak kulübümüzün borçlarını da büyük ölçüde ödedik. Tertemiz bir sayfa ve yepyeni bir Yalovaspor var artık. Bu anlamda bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve kulübümüze destekte bulunan DowAksa ile İMES OSB’ye teşekkür ederiz. Ayrıca sezon boyunca bizlerin yanında olan diğer sponsorlarımıza da sonsuz şükranlarımızı sunarız” diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE