Tuncay’dan “Yattara’ya” övgü

Fenerbahçe’de oynadığı üst düzey futbol sonrasında 2007 yılında İngiltere’nin Middlesbrough takımına oradan da sonra da Stoke City’e, Wolfsburg ve Bolton formalarını giyen Tuncay Şanlı, formda kalmak için antrenman yaptığı Riva’da Beylerbeyi antrenmanını izleyerek Yalovaspor’un alt yapısından yetişen “Yattara” lakaplı İsmail Erdoğan’a övgüler yağdırdı.

Tuncay’dan “Yattara’ya” övgü

İsmail Erdoğan’ın futbol stilini ve etkinliğini çok beğendiğini dile getiren Şanlı, çok çalışması halinde İsmail’in iyi bir futbolcu olacağını söyledi.

Transfer döneminde Wolfsburg ile olan sözleşmesini fesih ederek boşta kalan ancak formda kalmak için çalışmalarını Riva’da antrenör eşliğinde sürdüren Tuncay Şanlı, bu transfer döneminde Spor Toto 3. Lig takımlarından İsmail Erdoğan’ın transfer olduğu Beylerbeyi’nin antrenmanını seyretti. Antrenman sonrasında İsmail Erdoğan ile sohbet eden Tuncay Şanlı genç futbolcunun futbolunu beğendiğini söyledi.

İsmail Erdoğan’ın gelecekte çok iyi bir futbolcu olabileceğini söyleyen Şanlı, genç oyuncunun çok çalışması gerektiğini de sözlerine ekledi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138