U-16’da şampiyon Acarspor

Yalovaspor: 0 Acarspor: 5 Yalova U-16 Ligi Play Off Grubunda mutlu sona Acarspor ulaştı. Finalde Yalovaspor ile karşılaşan Sarı Lacivertli ekip rakibini 5-0 gibi farklı skorla mağlup etti ve kupasını müzesine götürdü.

U-16’da şampiyon Acarspor
Özellikle ikinci yarısının gergin geçtiği müsabakada Acarspor’u şampiyonluğa Emirhan Urhan(3) ve Ahmet Ali(2) attıkları gollerle ulaştırırken, Yalovaspor ise Yalova ikincisi oldu.

Yalova U-16 liginde şampiyonunun belirleneceği Yalovaspor ve Acarspor karşılaşmasını içinde ve maç sonunda ise hem iki takım yöneticileri hem de futbolcular gergin dakikalar yaşandı.

Yalovaspor’un kötü futboluna karşılık yeşil zeminde fırtına gibi esen Acarspor Emirhan Urhan 3 ve Ahmet Ali’nin attığı 2 golle şampiyonluğa ulaşan taraf oldu.

Karşılaşma sonrasında düzenlenen kupa töreninde Acarspor U-16 takımına şampiyonluk kupasını ASKF İl Başkanı Harun Keser verdi.

 Final maçını kaybederek ikincilikle yetinen Yalovaspor ise kupasını Futbol İl Temsilcisi ve Tertip Komitesi Başkanı Hamdi Yılmaz’ın ellerinden aldı. U-16 Ligi Play Off Grubunu üçüncülükle yetinen Doğuşspor’a da ödülünü Futbol İl Temsilcisi ve Tertip Komitesi Başkanı Hamdi Yılmaz takdim etti.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138