Vali Civelek, Engelli sporcuları ziyaret etti

10-16 Mayıs tarihleri arasında Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında Yalova Valisi Esengül Civelek Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nca organize edilen spor müsabakalarında derece elde eden engelli sporcuları ziyaret etti.

Vali Civelek, Engelli sporcuları ziyaret etti
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nca organize edilen ve 10-12 Nisan 2013 tarihleri arasında Çanakkale’de yapılan Marmara Bölgesi Atletizm, Masa Tenisi ve Yüzme Şampiyonası’nda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde olan Milli Piyango Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine ait Yalova Özel Dünyalar Spor Kulübü adına katılan sporcular Atletizm Branşında 2 Birincilik, 1 İkincilik (200mt, Uzun Atlama 400mt,), Masa Tenisi 22+ yaş grubunda 1 Birincilik, Yüzme 50 mt serbestte 1 İkincilik almış olup, 19-21 Nisan 2013 tarihleri arasında Edirne-Keşan ilçesinde düzenlenen Marmara Bölgesi Basketbol Şampiyonası’na katılan Basketbol Takımıise 3. Olarak Yalova’yı başarı ile temsil etmişlerdir.

Yalova Valisi Esengül Civelek başarılarından dolayı Milli Piyango Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sporcuları ziyaret ederek, başarılarının devamını diledi.

YORUM EKLE

banner137

banner138