Vali Erol, Başkan Öztürk ve Millileri Ağırladı

Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Ortopedikler Spor Kulübü Başkanı Alpaslan Erkoç’un önderliğinde Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk ve Tekerlekli Sandalye Basketbol U22 Erkek Milli Takımını ağırladı.  

Vali Erol, Başkan Öztürk ve Millileri Ağırladı

Yalova Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve TBESF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Münir Gökmen'in de yer aldığı ziyarette, Başkan Uztürk ve milli sporcularımız Erol ve Tutuk'a üzerinde isimlerinin yazılı olduğu milli forma hediye etti.

TBESF Başkanı Uztürk ve Millilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Erol, 2021 Dünya ve Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını Yalova'da sürdüren Milli Takımımıza başarılar diledi.

“Başkan Uztürk, Antrenmanı Takip Etti”

8-19 Şubat 2020 tarihleri arasında Yalova’da gerçekleştirilen kamp için ilimize gelen Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Münir 90. Yıl Spor salonunda devam eden çalışmaları takip etti. Başantrenör Kemal Okur’dan bilgiler alan Uztürk, sporcularla uzun uzun sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol U-22 Milli takımının kamp kadrosunda Rıdvan Aksoy (İzmir BŞB), Murat Can Alada ve Umut Gürpınar (Bursa BESK), Umutcan Yaşar (Tuzla Belediyesi ESK), Mehmet Erkan Kalpakçı ve Murathan Atik (Pendik Belediyesi Anadolu Yakası), Arda Albayrak (İskenderun Engelliler), Ahmet Dedehan Ürkmez (BJK HDI Sigorta), Baran Oğuz (KKTC), Mahmut Açıkgöz (Balıkesir BŞB), Mücahit Günaydın (1907 Fenerbahçe), Remzi Pala (Hakkari Sümbül ESK), Mevlüt Erdenci, Mazlum Çiftçi (Batman ESK), Hasan Efetürk (Aydın Genç Efeler) bulunuyor.

YORUM EKLE