Vali Erol, Çiftlikköy Kültürspor’un Konuğu Oldu

Sporla iç içe olan Yalovaspor’a verdiği destekle takdir toplayan Yalova Valisi Muammer Erol, Çiftlikköy Kültürspor’u ziyaret ederek minik kramponlarla sohbet etti. Vali Erol, iade-i ziyaretlerini sürdürüyor.

Vali Erol, Çiftlikköy Kültürspor’un Konuğu Oldu

Çiftlikköy Belediyesi’ne ait spor tesislerinde gerçekleşen ziyarette Vali Erol, geleceğin yıldızlarıyla bir araya gelerek hem sohbet etti hem de futbol oynadı.

Yalova Valisi Muammer Erol, Çiftlikköy KültürsporBaşkanı S. Tamer Balkaş, Başkan Yardımcısı Engin Tuna, Genel Sekreter Oktay Karaçay, Denetim Kurulu Başkanı Zübeyde Çetin, yönetici Hakan Çağlar Tokat, takım kaptanı Ahmet Emre ve altyapı sporcularıyla veliler tarafından karşılanırken kulüple ilgili bilgi alarak geleceğe yönelik projeler için destek müjdesini verdi.

Kulüp olarak her zaman iyi birer birey yetiştirmeyi amaçladıklarını belirten Başkan Balkaş, “Sayın Valimiz,Yalova ya ve ülkemize örnek bir davranış sergileyerek ziyaret eden kişi,STK,kurum ayırt etmeksizin iadeyi ziyareti davranış biçimi haline getirmiştir.Tüm devlet adamlarına ve yöneticilere örnek olması beşeri ilişkilerin geliştirilmesi ve yaygınlaşması açısından örnek teşkil edecektir” şeklinde konuştu.

Vali Erol, minik futbolcularla yakından ilgilenerek sahaya geçti ve gösteri amaçlı penaltı atışı yaptı.

YORUM EKLE