Veteranlar için son fırsat

18-19 Mayıs 2013 tarihleri arasında start alacak olan ASKF 4. Veteranlar (Olgunlar) Ligi Futbol Turnuvası kayıtları 14 Mayıs Salı günü (bugün) mesai saati bitiminde sona erecek.

Veteranlar için son fırsat
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve 2012-2013 sezonunda ASKF tarafından gerçekleştirilecek 4. Veteranlar (Olgunlar) Ligi Futbol organizasyonuna katılım başvuruları bugün mesai saati bitiminde sona eriyor.

18-19 Mayıs 2013 tarihleri arasında start alacak olan Olgunlar Ligi A Grubunda; Akköyspor, Paşakentspor, Kocaderespor ve Tavşanlı Belediyespor, B Grubunda; Zabıta Yalova, Bayrakspor, Milli Eğitim ve Sultaniyespor takımları bulunuyor.

3 hafta sürecek grup maçları sonunda yarı final ve final maçlarının ardından şampiyon belirlenecek.

Kayıtlarla ilgili bilgi veren  Futbol İl Temsilcisi ve Tertip Komitesi Başkanı Hamdi Yılmaz, “Bu yıl Olgunlar Ligi, ASKF adı altında düzenlenecektir. Turnuvaya kayıt işlemleri ASKF İl binasında devam ediyor ve Salı günü (bugün) mesai saati bitimine kadar sürecek. Maç listeleri 22 kişiden oluşurken, maç kadrosunda 18 kişi yer alacak. Listede 3 kontenjan oyuncu bulunacaktır. Listedeki 7 yedek oyuncuda, oyuna girebilir. Gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar çaprazlama maç yapacak ve galip gelenler finale yükselecek. Yarı final ve final müsabakaları beraberlikle sonuçlandığı taktirde direkt olarak seri penaltı atışlarına geçilecek. Turnuvada mavi kart uygulaması da olurken, her takım 1 adet 1979 doğumlu kontenjan kullanacak” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138