Veteranlar Mehmet Şahinoğlu İçin Ter Dökecek

Geleneksel olarak düzenlenen veteranlar turnuvası için heyecan 17 Haziran Pazartesi günü start alıyor. Her yıl Yalova sporuna değer katan isimlerin anısına düzenlenen turnuva bu yıl geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Yalovaspor sevdalısı Mehmet Şahinoğlu adına organize edilecek.

Veteranlar Mehmet Şahinoğlu İçin Ter Dökecek

4. Yalova Gorup Mehmet Şahinoğlu Veteranlar Turnuvasına bu sezon 11 takım başvuru yaptı. A Grubunda 5 takım, B Grubunda ise 6 takım mücadele edecek ve ilk 4 sırayı alan takımlar ise adlarını çeyrek finale yazdıracak.

Yalova ASKF Başkanı Tamer Erbul,” Bu yıl 4.’sünü merhum Yalovaspor sevdalısı Mehmet Şahinoğlu anısına düzenleyeceğimiz veteranlar turnuvamız 17 Haziranda başlayacak. A Grubunda Yalovagücü, Samanlıspor, Yeşilovaspor, Sancakspor ve YalovasporMasterler B Grubunda ise Efsane 77, Minibüsçüler Odası, Çiftlikköy Kültürspor, Polisgücü, Milli Eğitim ve Taşköprüspor takımları mücadele edecek. Tüm takımlarımıza başarılar diliyor ve futbolseverleri tribünleri doldurmaya davet ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

A Grubunun ilk haftasında 17 Haziran pazartesi günü saatler 19:00’ı gösterdiğinde Milli Eğitim-Taşköprüspor ve MinübüsçülerOdası-Efsane 77 maçları oynanacak.  B Grubun ilk hafta maçları kapsamında 18 Haziran Salı günü saat 19:00’daYalovagücü-Samanlıspor ve Yeşilovaspor -YalovasporMasterler karşılaşacak. Müsabakalara Amatör Saha 1 ve 2 ev sahipliği yapacak.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 14:37
YORUM EKLE

banner137

banner138