Veteranlar’da fikstür belirlendi

Daha önce 11-12 Mayıs tarihleri arasında başlanacağı duyurulan ancak 18-19 Mayıs 2013 tarihleri arasında başlamasına karar verilen ASKF 4. Veteranlar (Olgunlar) Ligi Futbol Turnuvasının fikstür çekimi yapıldı

Veteranlar’da fikstür belirlendi
ASKF İl Binasında gerçekleştirilen fikstür çekimi sonrasında A Grubunda; Akköyspor, Paşakentspor, Kocaderespor ve Tavşanlı Belediyespor, B Grubunda; Zabıta Yalova, Bayrakspor, Milli Eğitim ve Sultaniyespor takımları bulunuyor. 3 hafta sürecek grup maçları sonunda yarı final ve final maçlarının ardından şampiyon belli olacak. Salı günü mesai saati bitimine kadar müracaat eden takımlarda lige katılabilecek.

Turnuva hakkında açıklamada bulunan Futbol İl Temsilcisi ve Tertip Komitesi Başkanı Hamdi Yılmaz, “Bu yıl Olgunlar Ligi, ASKF adı altında düzenlenecektir. Turnuvaya kayıt işlemleri ASKF İl binasında devam ediyor ve Salı günü mesai saati bitimine kadar sürecek. Maç listeleri 22 kişiden oluşurken, maç kadrosunda 18 kişi yer alacak. Listede 3 kontenjan oyuncu bulunacaktır. Listedeki 7 yedek oyuncuda, oyuna girebilir. Gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar çaprazlama maç yapacak ve galip gelenler finale yükselecek. Yarı final ve final müsabakaları beraberlikle sonuçlandığı taktirde direkt olarak seri penaltı atışlarına geçilecek. Turnuvada mavi kart uygulaması da olurken, her takım 1 adet 1979 doğumlu kontenjan kullanacak” şeklinde konuştu.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138