VİP’ten İki Önemli Hamle

2021-2022 sezonunda Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi(TKBL)’de şampiyonluk mücadelesi verecek olan HDİ Sigorta Yalova VİP’ten iki önemli hamle geldi.

VİP’ten İki Önemli Hamle

Takımı Cihat Barış Akgün’e emanet eden Turuncu Sarılılar, Cem Lakay’ı genel menajerliğe, İlker Solakoğlu’nu ise idari menajerliğe getirmişti.  Transfer görüşmelerini sürdüren ve iddialı kadro kurmak isteyen kadın basketbolundaki temsilcimiz Türkiye’nin önemli pota altı oyuncularından 38 yaşındaki Nazlı Güler ve 36 yaşındaki kısa forvet Tuğçe Kanat’la anlaşma sağladı. HDİ Sigorta Yalova VİP geçtiğimiz haftalarda ise eski oyuncusu Gözde Yürük’le el sıkışmıştı.

Geçen sezon tarihi başarıya imza atarak Play-Off yarı finaline kadar kalan Turuncu Sarılılarda Ebru Torun, Canan Karsavran, Melike Yalçınkaya, Dilek Topdemir ve Sümeyya Özcan TKBL’de yer alan diğer takımlarla anlaşma sağladılar.

Geçen sezon Yalova ekibinin formasını giyen Ecem Erk, Nilay Aydoğan ve Rana Derin’in son durumu ise hafta içinde netlik kazanması bekleniyor. 2021-2022 sezonunda HDİ Sigorta Yalova VİP adıyla mücadele edecek temsilcimiz Cihat Barış Akgün’ün verdiği rapor doğrultusunda hamlelerine devam edecek.

YORUM EKLE