Yalova Belediyesi 4’de 1 yaptı

TBF’nin 2012 – 2013 sezonu faaliyetler programında yer alan altyapı organizasyonlardan Gençler (Kız-Erkek) Bölge Şampiyonaları’nda ilk günü galibiyet ile kapatan Yalova Şampiyonu Yalova Belediyesi daha sonra oynadığı 3 karşılaşmadan boynu bükük ayrıldı ve şampiyonaya veda etti.

Yalova Belediyesi 4’de 1 yaptı
Edirne’de mücadele eden Yalova’nın genç dev adamları ilk gün Tekirdağ Çorlu Belediyespor Kulübü’nü 3 sayı farkla 68-65 mağlup etmişti.

Temsilcimiz turnuvanın ikinci gününde sabah seansında Düzce Belediyesi Spor Kulübü’ne 6 sayı farkla 64-58 mağlup olmuştu. Akşam seansında da parkeye çıkan Yalova Şampiyonu Yalova Belediyesi Edirne Mimar Sinan Spor Salonunda oynanan müsabaka temsilcimiz bu kez Ege temsilcisi Çanakkale Biga Spor Kulübü ile kozlarını paylaşırken bu karşılaşmayı da 14 sayı farkla 72-58 kaybetmişti.

Yalova’nın genç dev adamları 3. Günü bay geçerken 4. Günde ise ev sahibi ve favori Olin Edirne Basket ile karşı karşıya geldi.

Edirne Mimar Sinan Spor Salonunda oynanan müsabakada Yalova Belediyesi iyi bir oyun ortaya koymasına karşın rakibinin son periyotta ki iyi oyununa mani olmadı ve karşılaşmayı 7 sayı farkla 80-73 kaybederek geçen sene şampiyon olduğu turnuvaya veda etti.

Marmara Grup Şampiyonası 4. Gün toplu sonuçları:

DÜZCE DÜZCE BELEDİYE S.K.

TEKİRDAĞ ÇORLU BELEDİYE S.K.

79 - 83

YALOVA YALOVA BELEDİYE S.K.

EDİRNE O.EDİRNE BASKET S.K.

73 - 80

BALIKESİR B. KIRMIZI S.K.

SAKARYA ORMAN S.K.

91 - 38

KIRKLARELİ KIRKLARELİ BLD.

KOCAELİ BASKETBOL İHTİSAS S.K.

79 - 73

YORUM EKLE

banner137

banner138