Yalova Belediyespor’un raketleri başarıya doymadı

13 - 16 Nisan tarihleri arasında Kastamonu’da yapılan Gençler Masa tenisi Türkiye Şampiyonası’nda Yalova Belediyespor’un raketleri başarıya doymadı. İlk olarak yapılan Genç Erkekler müsabakalarında Yalova Belediyesi Gençlikspor şampiyon olurken, Yalova Belediyesi Gençlik spor Kulübü B takımı ikinci oldu.

Yalova Belediyespor’un raketleri başarıya doymadı
Şampiyonanın son günü oynanan ferdi müsabakalarda çiftler Genç Erkeklerde Batuhan Ulucak – Kerem Karaman birinci, Yalova Belediyespor’un raketleri İbrahim Güngör – Hüseyin Durmaz ikinci, Batuhan Şahin – Talha Yiğenler üçüncü ve Yalova Belediyespor’un bir diğer raketleri Ziver Gündüz – Özgür Öztürk ikilisi de dördüncü oldu.

Tekler Genç Erkeklerde oynanan final karşılaşmalarının ardından Yalova’dan Özgür Öztürk Türkiye Şampiyonu olurken, Yalova’dan İbrahim Gündüz ikinci, Yalova’dan Hüseyin Durmaz üçüncü ve Adana’dan A. Talha Yiğenler dördüncü oldu. Dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını Kastamonu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdoğan Akbıyık, Spor Şube Müdürü Adem Keloğlu, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Genel Sekreteri Mehmet Koç ve MHK Üyesi Baş Hakem Koray Metel verdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürlüğüMasa Tenisi Antrenörü Bayram Ali Yıldız, başarılı sporcularımızın almış olduğu dereceler ile ilgili olarak, “İl Müdürlüğümüz İl Spor Merkezlerinde 8 sene önce masa tenisiyle tanışan öğrencilerimiz göstermiş oldukları performanslarına göre daha sonra çeşitli kulüplere yönlendirilerek üst düzey sporcular haline geldiler. 8 yıl boyunca kendilerine uygulamış olduğumuz antrenman programlarının ve çalışmalarının sonucunu 4 yıldır ulusal ve uluslar arası düzeyde aldığımız başarılar ile taçlandırdık. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesindeki İl Spor Merkezlerinde Masa Tenisi çalışmaları devam etmekte olup yeni şampiyonlar yetiştirmeye devam edilecektir. Bu konuda vermiş olduğu desteklerden dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Cengiz Mete’ye teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138