Yalova Ülkü Ocakları Satrançta Şampiyon Oldu

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın düzenlediği İller Arası E-Satranç Turnuvası’nda Yalova Ülkü Ocakları Satranç takımı şampiyon oldu. 69 ilin yarıştığı organizasyonda büyük çekişmeye sahne olurken Yalova birinci, Sivas ikinci ve İstanbul’da üçüncü oldu.

Yalova Ülkü Ocakları Satrançta Şampiyon Oldu

69 ilin Ülkü Ocakları temsilciliklerinin katıldığı e-satranç turnuvasının 3 ve 4. etap sonunda ilk 4 sırada kendine yer bulan Yalova Ülkü Ocakları, final serisine adını yazdırdı. Final serisinde büyük başarı yakalayan Yalova Ülkü Ocakları, turnuvanın Türkiye şampiyonu oldu.

“Tanaçan, Arslanhan’ı Tebrik Etti”

ilbet

Yalova Ülkü Ocakları’na başarıyı getiren teşkilat mensubu Mikail Arslanhan’ı tebrik eden Ocak Başkanı Bora Tanaçan,” Ülkü Ocakları Genel Merkezimizin Düzenlediği İller Arası Satranç Turnuvası’nda Yalova Ülkü Ocakları olarak Türkiye birinciliğini kazandık. Bunun gururunu yaşıyoruz. Türkiye şampiyonu olan orta öğretim teşkilatımızdan Mikail Arslanhan kardeşimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Ayrıca emek ve çalışmalarından dolayı Orta Öğretim Birimi Başkanı Seyithan Çakmak’a da teşekkürlerimizi sunarız” diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2020, 09:15
YORUM EKLE