Yalovalı Kartallar Berkay’ı unutmadı

Geçtiğimiz ay içerisinde Yalova-Bursa yolu üzerinde geçirdiği trafik kazası sonrasında hayata gözlerini yuman Berkay Özer, Yalovalı Beşiktaşlılar tarafından unutulmadı.

Yalovalı Kartallar Berkay’ı unutmadı
Babası gibi Fenerbahçeli olan Berkay Özer’e Siyah Beyazlı renklere gönül veren Yalovalılar, İnönü Stadyumu’nda oynanan Spor Toto Süper Lig 29. Hafta müsabakası olan Beşiktaş ile Medical Park Antalyaspor karşılaşmasında Ahde Vefa örneği göstererek “Kalbimizdesin Berkay” yazılı pankartı açtılar.

Karşılaşmayı izleyen ve pankartı açanlar arasında Berkay Özer’in kız kardeşi Bersu Özer ve Ağabeyi Engin Boncuk,  yakın dostları Mehmet Levent, Suat Levent, Erol Yalçın ve Tuğrul Kaş da yer aldı.

“Kalbimizdesin Berkay” yazılı pankart ile tribündeki yerlerini alan Yalovalı Kartallar, Berkay’ı kaybetmiş olmanın yaşattığı büyük üzüntüyü paylaşarak bir nebze olsun acılarını dindirmeye çalıştılar.

Yalovalı Kartallar’dan Engin Boncuk, “Bu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan, bizlere stat içerisinde ve dışarısında yardımlarını esirgemeyen Beşiktaş Jimnastik Kulübü İnönü Stadyumu yönetici ve görevlilerine çok teşekkür ederiz” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138