Yalovalı Özeller Dalaman’da Güldü

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ile Türkiye Futbol Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği Özeller Futbol Ligi A Grubunun 6. Haftasında temsilcimiz Yalova Özel Yıldızlar Kulübü, Muğla deplasmanında Dalaman Ortaca takımını 3-0 yenerek evine 3 puanla döndü. Yalova 5 haftalık ilk yarı maratonunu 3 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 beraberlikle tamamlamış ve topladığı 10 puan ve averajla üçüncü sırada yer almıştı. Muğla ekibi Dalaman Ortaca takımı ise devre arasına 3 puanla beşinci sırada girmişti.

 Yalovalı Özeller Dalaman’da Güldü

Muğla Dalaman Ortaca:0 Yalova Özel Yıldızlar:3


Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ile Türkiye Futbol Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği Özeller Futbol Ligi A Grubunun 6. Haftasında temsilcimiz Yalova Özel Yıldızlar Kulübü, Muğla deplasmanında Dalaman Ortaca takımını 3-0 yenerek evine 3 puanla döndü. Yalova 5 haftalık ilk yarı maratonunu 3 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 beraberlikle tamamlamış ve topladığı 10 puan ve averajla üçüncü sırada yer almıştı.  Muğla ekibi Dalaman Ortaca takımı ise devre arasına 3 puanla beşinci sırada girmişti.


İki ekip ikinci yarının ilk haftasında Muğla’da karşı karşıya geldi. Maça hızlı başlayan Yalova Özel Yıldızlar Kulübü, ilk yarıda 5 net gol fırsatından faydalanamayınca ilk yarı 0-0 sona erdi. İkinci yarıya hızlı giren Yalovalı özellerde sahneye çıkan Uğur Çetin, 50-57 ve 59. Dakikalarda attığı gollerle takımına 3 puanı getiren isim oldu.

 

 

YORUM EKLE

banner137

banner138