Yalovalı Taekwondocular Marmaris’te madalya arayacak

Yalova Taekwondo İhtisas Kulübü sporcuları, Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından organize edilecek Gençler Türkiye Şampiyonasında mücadele edecek. Marmaris’te yapılacak şampiyona 29 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek.

Yalovalı Taekwondocular Marmaris’te madalya arayacak
Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun 2013 yılı faaliyet programında yer alan Gençler Türkiye Şampiyonasını 29 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında Marmaris’te gerçekleştirilecek organizasyonda Yalova Taekwondo İhtisas Kulübü ise Yalova’yı temsil edecek.

Marmaris’te ki şampiyonaya yoğun bir çalışma programı ile hazırlandıklarını ve madalyalarla dönmek istediklerini belirten  Yalova Taekwondo İhtisas Kulübü Antrenörü Mehmet Ersoy, “Hafta başında start alacak ve 1 hafta boyunca devam edecek olan Gençler Tekvando Türkiye Şampiyonasına iyi hazırlandık. Sporcularımız, yoğun ders programlarından vakit buldukça kendilerine ayırmaları gereken zamanı antrenmana ayırarak büyük bir özveri örneği gösterdiler. Gayretli çalışmaların ardından hedefimiz elbette ki Yalova’mıza en yüksek başarıyı getirmek ve çalışmalarımızı madalyayla süslemek” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138