Yalovalı tenisçiler İstanbul yolcusu

Yalova Tenis Kulübü performans sporcuları, 25-28 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan turnuvada Yalova’yı temsil edecekler.

Yalovalı tenisçiler İstanbul yolcusu
Türkiye Tenis Federasyonu tarafından 25-28 Mayıs 2013 tarihleri arasında, İstanbul Bakırköy tenis kulübü tesislerinde düzenlenen 13 + Hafta sonu turnuvasında Yalova Tenis Kulübü performans sporcularından Şafak Özer, Hasan Semih Bilgen ve Yiğit Höyük mücadele edecek.

Şafak Özer, Hasan Semih Bilgen ve Yiğit Höyük iyi bir performans çizeceklerini belirten Yalova Tenis Kulübü Başkanı Nurullah Başol, “Sporcularımızı yetiştiren başta kulübümüz baş antrenörü Hüseyin Tunç olmak üzere hocalarımıza özverili çalışmalarından dolayı şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum. Kendilerine şimdiden başarılar diliyorum. Kulübümüzün ilk hedefleri arasında öncelikle tenisi ilimiz bünyesinde sevdirerek yaygınlaştırmak ve alt yapıdan yetiştireceğimiz sporcuların başarılı bir şekilde İlimizi her platformda temsil etmelerini sağlamak. Bunun için her yıl düzenleyeceğimiz 06-08 yaş grubu öğrencilerimize yönelik yaptığımız yaz spor okullarımız aralıksız devam edecektir” diyerek sözlerine nokta koydu.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138