Yalovalı Yıldızı TİGEM Kaptı

Yalova Belediyespor alt yapısından yetişerek A takıma kadar yükselip sayısız başarı elde eden ayrıca A Milli olma başarısı gösteren masa tenisi sporcumuz Ece Haraç 2020-2021 sezonu için Süper Ligin en güçlü takımlarından TİGEM Spor’a transfer oldu. Geçen sezon Bursa Büyükşehir Belediyespor adına mücadele eden Yalovalı yıldız sporcu, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun kararı sonrasında şampiyonluk yaşadı.

Yalovalı Yıldızı TİGEM Kaptı

Geçen sezon Süper Ligi 3. olarak tamamlayan Ankara ekibi Milli Takım yıldızı Ece Haraç’ı kadrosuna katarak 2020-2021 sezonun da takımını daha da güçlendirdi. ETTU Cup’ta final oynayarak Avrupa 2.’si olan TİGEM Spor Ece’yi transfer etmesinin ardından yeni sezon için Süper Lig hedefini şampiyonluk olarak belirledi.

TİGEM Spor Kadın Masa Tenisi Takımı Şube Sorumlusu Salih İnce,” Son 10 yılda birçok başarıya imza attık. TİGEM masa tenisinde Türkiye ve Avrupa’da bir marka haline geldi. Son transferimiz Milli sporcu Ece Haraç Türkiye’nin en başarılı sporcuları arasında yer alıyor. Yıldız, genç ve A Milli takımlarda büyük başarılara imza atarak bir çok madalyalar kazandı. Genç yaşına rağmen Ece Haraç, Türkiye Büyükler Şampiyonasında final oynama başarısı göstermiş olup, Gençler Türkiye ve Balkan Şampiyonlukları kazandı. Avrupa Şampiyonasında final oynama başarısı gösterdi. Kariyerinde Avrupa ikinciliği ve üçüncülükleri olan başarılı sporcunun TİGEM Spor çatısı altında başarılara imza atacağını inanıyoruz.TİGEM ailesi olarak bu transferin gerçekleştirilmesinde büyük katkısı olan masa tenisi branşına çok büyük bir değer veren Genel Müdürümüz ve TİGEM Spor Kulüp Başkanı Ayşe Ayşin Işıkgece’ye ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederim. Milli Sporcu Ece Haraç’ın TİGEM ailesine katılması TİGEM camiamıza hayırlı olmasını diler kendisine bu sezonda başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138