Yalovaspor Bayram sonrası hazırlıklarına başlıyor

8 Ağustosta ilk etap çalışmalarına başlayan Yalovaspor 2. Etap çalışmalarına Ramazan Bayramı sonrasında başlayacak. 30 kişi ile ilk etabı geçiren Yeşil Kırmızılı ekip 2. Etap çalışmalarına 22 kişi ile devam edecek. Transfer çalışmalarına da devam eden Yalovaspor’da Teknik direktör Ahmet Yılmaz’ın belirlediği noktalara takviye yapılacak.

Yalovaspor Bayram sonrası hazırlıklarına başlıyor
Yalovaspor Genel Koordinatörü Kartal Tekin, "A Takım kadrosunu 22 kişiye indirdiklerini ve birinci etap hazırlıklarını bugun yapacakları son çalışmalarla başarıyla sona erdireceklerini söyledi. Oldukça genç oyunculardan oluşan kampın çok başarılı geçti. Bayramdan hemen sonra ikinci etap çalışmalarımız başlıyor. Oldukça fazla transfer yaptık.Fakat Ahmet Yılmaz hocamızın becerisi ve Yönetim kurulumuzun çok sıkı çalışmalarıyla uyum dönemini kısa sürede başarıyla geride bıraktık.Yalovaspor'un başarıdan başka bir düşüncesi bulunmuyor.Kadromuz henüz tam şeklini almadı.Hocamız takıma takviye istedi.Bunu gerçekleştireceğiz.İkinci etap çalışmalarımızın sonunda bu sezon mücadele edecek takım kadrosu şekillenecektir" dedi.

Birinci etap hazırlık kmpı sonucunda takımda kalan isimler şunlar oldu.

Muzaffer Kaya,Erdal Özel,Cemil,Enes,Ahmet Biket,Sedat,Fatih Çalıkıran(Atom),Muhammed Sargül,Adem Karahan,Özcan Güven,Gökhan Kuru,Arif,Berkay,Muharrem Can,Osman Gürses,Samet Sevindik,İlkay Oktaşlı,Emre Kahya,Ahmet Güven,Yusufcan Okyay,Sefer Barış Doğrudil, Alican Buken 

YORUM EKLE

banner137

banner138