Yalovaspor Futbol Okulu 15 Haziran’da start veriyor

Yalovaspor bünyesi içinde kurulan Özkaynaklar Direktörlüğü, futbola merakı olan öğrencilerin yaz tatillerini değerlendirmeleri adına futbol okunu 15 Haziran Cumartesi günü açıyor.

Yalovaspor Futbol Okulu 15 Haziran’da start veriyor
Yalovaspor Özkaynaklar Direktörlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan Yaz Futbol Okulu Haziran ayında start alıyor. Futbol okulunda satranç ve İngilizce dersleri de verilerek öğrenciler desteklenecek. Spor okuluna kayıt yaptıran öğrenciler hem futbol oynayarak kendilerini geliştirirlerken aynı zamanda satranç sporuyla zihinsel becerilerini geliştirmeleri hem de İngilizce öğrenerek önemli bir konuda desteklenmeleri ve donanımlı sporcular yetiştirilmesi amaçlanıyor.

Futbol okulu hakkında bilgi veren Yalovaspor Genel Koordinatör Kartal Tekin, “Futbol Okulu çalışmaları Yalovaspor Tesislerinde hafta içinde yapılacaktır. Yaz okuluna katılacak olan sporcular kayıt için yalovaspor.net internet sitesindeki kayıt formunu doldurarak kulüp müdürü Ayhan Kaş'a teslim edebilirler. Kayıt formlarını yine kulüpten de alabilir ve gerekli evrakları hazırladıktan sonra kulüp müdürü Ayhan Kaş'a teslim ederek kayıt işlemlerini tamamlayabilirler. Spor okulu için belirlenen fiyat aylık 50 TL olup Futbol, Satranç ve İngilizce destekli olması nedeniyle ilginin fazla olmasını bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138