Yalovaspor İkinci Yarı Hazırlıklarına Başladı

Misli.com 3. Lig 3. Grupta yer alan Yalovaspor ikinci yarı hazırlıklarına bugün yaptığı çalışma ile start verdi. 16 kişiyle çalışmalarına başlayan Yeşil Kırmızılı ekipte yeni transfer Doğancan Aynacı’da ayığının tozuyla ilk antrenmanına çıktı.

Yalovaspor İkinci Yarı Hazırlıklarına Başladı

Yalovaspor Sportif Direktörü İlkay Margılıçlı, takımın Terma City’de kamp yapacağını belirtirken 7 ismi kadrolarına katmak istediklerini belirtti.

Ligin ilk yarısını 2 galibiyet ve 3 beraberlikle topladığı 9 puanla 16. Sırada tamamlayan Yalovaspor ikinci yarı çalışmalarına başladı. Teknik heyet ve futbolcular tesislerde bir araya gelirken ardından Amatör Saha 2’de ilk çalışmasını gerçekleştirdi. İzinli olan Oğuzhan Bozkurt ve hastalığı bulunan Burak Turan antrenmanda yer almadı.

“7 ismi kadromuza katacağız”

İkinci yarı hazırlıklarıyla ilgili bilgi veren Yalovaspor Sportif Direktörü İlkay Margılıçlı, “İkinci devre hazırlıklarımıza hafta sonu itibariyle başladık. Bazı oyuncularla yollarımızı ayırdık. Aramıza katılacak yeni arkadaşlarımız var. Pazartesi’den sonra da gelmelerini bekliyoruz. Birkaç oyuncuyla zaten anlaştık. Diğerleriyle de kendilerinin, kulüpleriyle ayrılmalarını bekliyoruz. Yeni transferlerimizin de tamamlanmasıyla Termacity’de kampa gireceğiz. Antalya kampımız vardı, ancak yöneticilerimizle de konuştuk ve oradaki kampı iptal ettik. Hem pandemi hem de aranın çok kısa olmasından dolayı böyle bir karara vardık. Kendi sahamızda hazırlıklarımıza devam edeceğiz. Hocamızla konuştuk ve en az 7 transfer yapacağız. Birçoğuyla prensipte anlaştık. Kulüpleriyle ilişkilerini kestikleri zaman bu arkadaşlarımızla sözleşme imzalayacağız. 3-4 oyuncumuzla ayrılık aşamasındayız” dedi.

“Alperen, Cenk ve Ümran Yalovaspor’dan Ayrıldı”

Kadrosunu güçlendirme adına transfer görüşmelerini sürdüren Yalovaspor’da Cenk Kuşku ve Ümran Zambak’ın sözleşmeleri fesih edilirken, Alperen Topçular, başkan Onay Tuna ile karşılıklı görüştükten sonra anlaşıp takımdan ayrıldı.

YORUM EKLE