Yalovaspor Taraftarından Altınova’ya Tam Destek

Süper Amatör Kümede şampiyonluk yaşayan ancak Bölgesel Amatör Ligi’ne doğrudan yükselebilmek için Altınova Belediyespor’un TFF 3. Ligi’ne çıkmasını bekleyen Yalovaspor taraftarı, Sarı-Yeşilliler’in Gebzespor ile Eskişehir’de oynayacağı play-off maçına gidecek.

Yalovaspor Taraftarından Altınova’ya Tam Destek

Yalova Süper Amatör Küme’de 2017-2018 sezonunu şampiyonlukla bitiren ve BAL’a doğrudan çıkabilmek için Altınova’nın TFF 3. Ligi’ne yükselmesini bekleyen Yalovaspor’da Yeşil-Kırmızılılara gönül veren taraftar grupları, 22 Nisan Pazar günü Eskişehir’e akın edecek. Yalovaspor’un taraftar grubu; Taxi Gençlik, Cadde Gençlik ve Genç Yalovalılar, Pazar günkü müsabaka için tribündeki yerlerini alacak. Yalova’yı temsilen 3. Lig’e yükselmek isteyen Altınova Belediyespor’u destekleyecek Yalovaspor taraftarları, Sarı-Yeşillilerin 3. Lig’e çıkması halinde çifte sevinç yaşayacaklar. Yalovaspor tribün lideri Samet Yıldız, Yalovaspor için Altınova’yı destekleyerek tribündeki yerlerini alacaklarını söyledi.

Tribündeki yerlerini alacaklarını söyleyen Samet Yıldız, “Bizler Yalovaspor tribün mensupları olarak, Yeşil-Kırmızılı takımımızın doğrudan Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele etmesi için, 22 Nisan Pazar günkü maçta Gebzespor’a karşı Altınova Belediyespor’u destekleyeceğiz. Yalova’mızı temsil edecek Altınova Belediyespor’un 3. Lig’e çıkması durumunda; Yalovaspor’umuz da BAL’a direkt yükselmiş olacak. Bu önemli ve anlamlı maçta Yalovaspor taraftar grupları olarak Altınova Belediyespor’u desteklemek için tribündeki yerlerimizi alacağız. Eskişehir’e gidecek taraftarlarımız için Altınova Belediyespor otobüsler kaldıracaktır. Otobüsler, 22 Nisan Pazar günü sabah 10.00’da Yalova Cumhuriyet Meydanı’ndan hareket ederek Eskişehir’e gidecektir” dedi.

YORUM EKLE