Yalovaspor’a Taraftarından Tam Destek

2022-2023 sezonunda Bölgesel Amatör Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda mücadele edecek olan Yalovaspor’a taraftarından tam destek geldi.

Yalovaspor’a Taraftarından Tam Destek

İlk olarak bugün kupada Bilecik 1969 Spor’a konuk olacak olan Yeşil Kırmızılıların Amatör Saha-2’de yaptığı son antrenmana gelen taraftar grupları yönetim, teknik heyet ve futbolculara baklava ikram edip moral verdi.

“Her Zaman Tam Destek“

Cadde Gençlik Taraftar grubundan yapılan açıklamada "Bölgesel Amatör Liginde (BAL) şampiyonluk hedefi ile yola çıkan şehrimizin takımı Yalovaspor'a başarılar diliyoruz. Salı günü oynanacak Bilecik 1969 Spor maçına taraftar olarak katılarak takımımıza destek vereceğiz.  Bilecik1969'u eleyerek bir üst tura çıkacağımız inancındayız. Hocamıza ve futbolcularımıza güvenimiz tamdır. Yeşil-Kırmızılı takımımıza herkesin sahip çıkması gerekiyor. Şehri yönetenlerin desteklerini esirgememesi ve Yalovaspor'un yanında olması şart.  Bizler de taraftarlar olarak iyi günde kötü günde her zaman takımımızın yanındayız. Yalova'da yaşayan herkes Yalovaspor'a sahip çıkmalıdır" ifadelerinde bulundu.

ERDİNÇ BULUN

YORUM EKLE